x
MEBLE NA WYMIAR -20%
Twój kod rabatowy to: wiosna20
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Jaka garderoba do małego przedpokoju?

Przedpokój to pierwsze miejsce, które widzimy wracając do domu, to miejsce, w którym witamy gości, to miejsce, w którym musimy skupić kilka ważnych funkcji – przechowywać płaszcze, czapki, szale, obuwie, drobiazgi…

Jak to wszystko połączyć, jeśli nasz przedpokój ma niewielką przestrzeń?

Poniżej kilka podpowiedzi.

Funkcjonalność

W przypadku bardzo małego pomieszczenia trudno myśleć o zakupie dużej szafy ubraniowej, można jednak znaleźć takie meble, które sprawdzą się nawet na najmniejszej powierzchni.

Idealną koncepcją są niewielkie garderoby, w których znajdziemy wszystkie niezbędne funkcje. W jednej bryle mamy skumulowane kilka właściwości – na drążkach można wygodnie zawiesić wieszaki z płaszczami, w szafce można ukryć obuwie, w szufladach zmieszczą się czapki i rękawiczki, a w lustrze można przejrzeć się przed wyjściem.

Jaka garderoba do małego przedpokoju?

Jaka garderoba do małego przedpokoju?

Estetyka

Gotowe moduły wielu osobom kojarzą się z niemodnymi zestawami, które były modne kilkanaście lat temu.

Współczesne garderoby wykonane są z drewna w przepięknej kolorystyce, co pozwala dopasować barwę i wzór drewna do stylistyki całego mieszkania. Również projekt rozmieszczenia poszczególnych elementów – wieszaki, półki, lustro – ma nowoczesny rozkład i zdecydowanie stylowy charakter.

Bardziej nowoczesne modele będą idealnym rozwiązaniem w minimalistycznym mieszkaniu, zaś bardziej klasyczne – w stylizowanych wnętrzach.

Jaka garderoba do małego przedpokoju?

Jaka garderoba do małego przedpokoju?