Sklep online działa bez zmian. Odbiory osobiste, wysyłki kurierskie, pocztowe i paczkomatowe realizujemy bez opóźnień.
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Ekskluzywne dodatki do domu – przegląd najpopularniejszych propozycji

Chyba każdy z nas marzy o stworzeniu gustownej aranżacji, która będzie odznaczała się niezwykłą elegancją oraz wyszukanym stylem. Jak możemy osiągnąć tak założony cel? Przy pomocy designerskich dodatków, które pozwolą na wprowadzenie odrobiny luksusu do naszego mieszkania. Ekskluzywne dodatki do domu, to szansa na wyrafinowane wnętrza, w których przebywanie stanie się czystą przyjemnością. Jeżeli zależy Ci na czymś takim, a za bardzo nie masz pomysłu bądź nie orientujesz się w aktualnych trendach, specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy przegląd obejmujący ekskluzywne dodatki do domu, które cieszą się niesłabnącą popularnością.

Po które ekskluzywne dodatki do domu sięgamy najczęściej? Jest kilka sprawdzonych elementów, bez których luksusowa przestrzeń nie ma racji bytu. Zdecydowanie najbardziej zauważalne są designerskie lampy oraz wyszukane sposoby oświetlania przestrzeni. Równie często zależy nam na wyszukanych donicach oraz naczyniach, które wyznaczą luksusowy charakter naszego pomieszczenia. Nie mniej rzadziej decydujemy się na dzieła sztuki oraz lustra w nieoczywistych ramach. Dowiedz się co nieco na temat każdego z tych elementów i pozwól sobie na stworzenie designerskiej, ekskluzywnej przestrzeni w swoim własnym domu.

Ekskluzywne dodatki do domu – designerskie lampy i niecodzienne oświetlenie

Ekskluzywne dodatki do salonu w postaci lamp to rozwiązanie po które sięgamy najczęściej, kiedy chcemy zmienić coś w swoim najbliższym otoczeniu. Designerskie lampy występują w wariantach wiszących jak i stojących. Co więcej, lampy są również podstawą ekskluzywnej aranżacji w sypialni. Kiedy możemy uznać, że dana lampa jest ekskluzywnym dodatkiem do domu i po czym możemy poznać jej szlachetność?

Ekskluzywna lampa do domu wykonana jest zawsze z materiałów najwyższej jakości. Co więcej, designerskie lampy zazwyczaj odznaczają się nietuzinkowym kształtem, po którym ciężko jest poznać, że mamy do czynienia z elementem oświetlenia. Luksusowe lampy również często korzystają z nieoczywistych połączeń materiałów – szkło, metal i drewno to królowie nietypowych połączeń, które zaskakują i będą zaskakiwały ekskluzywne wnętrza przez lata.

Ekskluzywne dodatki do domu – donice i ozdobne naczynia

Ekskluzywne dodatki do domu to również ozdobne naczynia, bez których nie możemy się obejść. Wyobrażając sobie luksusowe wnętrze prawie zawsze staje nam przed oczami kryształowa misa bądź karafka znajdująca się na ogromnym stole. Co więcej, bardzo często spotykamy się z marmurowymi bądź srebrnymi tacami. Mimo, iż są to niewielkie dodatki, z pozoru nawet bez znaczenia, to w ekskluzywnej przestrzeni potrafią zdziałać cuda.

Donice wykonane z marmuru, srebra czy dębowego drewna? Nie może być inaczej, jeżeli w naszej ekskluzywnej przestrzeni znajduje się roślinność. Szczególnie często spotykamy się z dużymi donicami wykonanymi z marmuru. To oznaka dużej elegancji oraz ogromnego poczucia stylu. Zdecyduj się na nie, kiedy usiłujesz stworzyć jasne, luksusowe wnętrze w dobrym guście.

 

Ekskluzywne dodatki do domu – obrazy i dzieła sztuki

Obrazy i dzieła sztuki to nieco inna para kaloszy, ale rzeczywiście ekskluzywne dodatki do domu w dużej mierze dotyczą wymienionych przedmiotów. Miłośnicy luksusowych wnętrz szczególnie cenią sobie wyszukane obrazy w ciekawych ramach. Jeżeli zależy Ci na takim przedmiocie, wystarczy chwila w internecie, na stronie dobrego sklepu online z meblami i dodatkami – nie musisz brać udziału w żadnej licytacji. W dzisiejszych czasach ekskluzywne dodatki do domu wcale nie muszą kosztować milionów, aby przynieść założony efekt.

Ekskluzywne dodatki do domu – lustra w nietuzinkowych ramach

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o dodatkach ściennych, jakimi są lustra w ozdobnych ramach. Duże lustro zawsze pozytywnie wpłynie na ekskluzywny wygląd naszego wnętrza. Dołóż do tego nietuzinkową ramę, a w rezultacie otrzymasz nie tylko ekskluzywny dodatek do domu, ale również niezwykle funkcjonalny. Nie bój się eksperymentów, ponieważ tylko szereg prób może zaprowadzić Cię do założonego celu aranżacyjnego.