×
Darmowa dostawa na meble na wymiar
Ważne do 31.07.21, obowiązuje na meble na wymiar i wybrane formy płatności.
Nie obowiązuje dla blatów, szuflad i frontów, nie obowiązuje kont hurtowych.
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Biurko do 500 zł idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Wielu z nas nie wyobraża sobie swojego domu czy mieszkania bez biurka. To szczególnie ważny element wyposażenia pokoju młodzieżowego, ale również gabinetu, a niekiedy nawet sypialni. Biurko powinno nie tylko dobrze się prezentować, ale musi też być wygodne i stwarzać nam bardzo dobre warunki do pracy. Czy jesteśmy w stanie znaleźć taki mebel, nie wydając więcej jak kilkaset złotych? Otóż jesteśmy! Sprawdź naszą propozycję obejmującą biurko do 500 zł i znajdź mebel idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. W większości mieszkań znajduje się dobrze przygotowany kącik do pracy oraz nauki. Czasami jest to jedynie wyodrębniona część pokoju, czasami jednak jest to całe pomieszczenie. W obu tych przypadkach potrzebujemy biurka, które zapewni nam odpowiednią ilość miejsca do pracy, wygodę oraz przestrzeń, w której umieścimy wszelkie przybory i akcesoria biurowe. Sprawdź, czym kierować się przy wyborze biurka do gabinetu, na co zwrócić uwagę, kupując biurko dla dziecka i do pokoju młodzieżowego i dlaczego minimalizm odgrywa tak ważną rolę.

Biurko do gabinetu

Zacznijmy więc od typowego biurka do gabinetu. Jakie powinno ono być? Przede wszystkim pojemne. W gabinecie nie musimy liczyć się z miejscem, ponieważ to właśnie biurko staje się centrum tego pomieszczenia i do niego powinniśmy dostosowywać resztę mebli. Warto tutaj postawić na drewniane modele z szafkami i szufladami, a na pewno bez problemu umieścisz w nim dokumenty, będziesz mógł wygodnie pracować na komputerze, a do tego wszystko będziesz miał pod ręką, co wpłynie na efektywność Twojej pracy. Naszą podstawową propozycją jest wybór solidnego i funkcjonalnego biurka, przy którym praca stanie się prawdziwą przyjemnością. Biurko oprócz obszernego blatu powinno posiadać zamykaną szafkę oraz kilka szuflad, co z pewnością ograniczy bałagan w Twoim domowym biurze do minimum. Dla miłośników minimalizmu oraz prostych rozwiązań proponujemy mniej toporne biurko wyposażone tylko w szuflady. Proste biurko wyznaczy nowoczesny kierunek aranżacyjny w Twoim gabinecie, a praca przy nim będzie przebiegała bez najmniejszych ograniczeń.

Pierwsze biurko dla dziecka

Biurko to również podstawowy element wyposażenia pokoju naszej pociechy, kiedy jego niemowlęcy pokój zamienia się w pokój dziecięcy. Wart, aby od pierwszych chwil Twoja pociecha polubiła swoje miejsce pracy oraz nauki. Z tego właśnie powodu przygotowaliśmy kilka propozycji dziecięcych biurek. Przygodę z biurkiem warto zacząć od modeli regulowanych. Do pokoju dziewczynki polecamy np. różowe meble, w tym właśnie biurko, które zapewne przypadnie do gustu każdej młodej damie - a dodatkowo w wygodny sposób dopasuje się do jej potrzeb. Biurko powinno posiadać regulowany blat, aby idealnie nadawać się do zmieniających się potrzeb młodego człowieka. Dla chłopców proponujemy ten sam rodzaj mebla w wersji niebieskiej. Takie regulowane meble będą służyły Twoim pociechom przez lata. Jeśli jednak lubisz bardziej minimalistyczne rozwiązania, wybierz klasyczne biurko w stonowanych kolorach, które będzie służyć Twojemu dziecku przez długie lata – również w okresie dorastania.

Biurko, które zajmie niewiele miejsca

Na koniec pomyślmy jeszcze o meblach minimalistycznych, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie nie mamy zbyt dużej ilości miejsca. Tutaj doskonale doskonale sprawdzą się lekkie meble o minimalistycznych kształtach. W ofercie sklepu Meble.pl znajduje się wiele minimalistycznych mebli, które są eleganckie, wygodne oraz funkcjonalne, a do tego kosztują mniej niż 500 złotych. Warto wybrać poręczne, proste meble, które wtopią się w każdy rodzaj aranżacji i będą odznaczać się lekkością, aby można było z łatwością ustawiać je w dowolnym miejscu, w zależności od potrzeb.