• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Wygodny fotel biurowy - zapewnij sobie komfortową pracę

Stworzenie biura we własnych czterech ścianach wymaga zastosowania odpowiednich elementów wyposażenia, by atmosfera panujaca w gabinecie sprzyjała efektownej pracy. W tym celu warto wybrać przede wszystkim wygodny fotel biurowy, który zapewni komfort podczas pełnienia swoich obowiązków. Jaki model sprawdzi się najlepiej?

fotel biurowy zapewniający komfort...

fotel biurowy zapewniający komfort pracy

fotel biurowy zapewniający komfort...

fotel biurowy zapewniający komfort pracy

 

Biuro w domu - doskonałe rozwiązanie dla zdalnej pracy

Domowe biuro nie musi kojarzyć się z bałaganem i stertą papierów, jeśli tylko zadbamy o odpowiednie wyposażenie. Duża ilość regałów i komód będzie doskonałym miejscem do przechowywania wszelkich dokumentów firmowych. Jednak w centralnym punkcie każdego gabinetu powinno znaleźć się biurko i fotel biurowy. Do kompletu wyposażenia warto dołączyć również odpowiednie oświetlenie, które nie zmęczy oczu podczas pracy.

komfortowy fotel biurowy idealny do...

komfortowy fotel biurowy idealny do pracy

komfortowy fotel biurowy idealny do...

komfortowy fotel biurowy idealny do pracy

 

Fotel biurowy - najważniejszy element każdego gabinetu

Podstawowym elementem każdego gabinetu jest z pewnością fotel biurowy. Powinien wyróżniać się na tle klasycznych modeli przede wszystkim oferowaną wygodą. Komfortowe siedzisko i oparcie zapewni odpowiednią pozycję dla kręgosłupa, a podłokietniki będą doskonałym miejsce dla podparcia rąk. Samo obicie fotela powinno być przede wszystkim odporne na uszkodzenia i wytarcie materiału. Ponadto konstrukcja modelu musi być solidnie wykonana i z dbałością o każdy element, gdyż nie ma nic gorszego niż praca przerywana przez jakikolwiek odczuwany dyskomfort.

osoba siedząca na wygodnym fotelu...

osoba siedząca na wygodnym fotelu biurowym

osoba siedząca na wygodnym fotelu...

osoba siedząca na wygodnym fotelu biurowym

 

Skórzany fotel biurowy - stwórz elegancki gabinet

Gabinet można zaaranżować na wiele sposobów, jednak jego elegancka odsłona przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie luksusowe rozwiązania. Do uzupełnienia takiej przestrzeni idealnie sprawdzi się fotel skórzany biurowy. Tapicerka wykonana ze skóry nie tylko kojarzy się z ekskluzywnym zapachem, ale także jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia. Gładki materiał skórzany w kolorze głębokiej czerni lub nasyconego brązu stworzy doskonałą atmosferę sprzyjającą pracy w fantastycznych warunkach. Fotel skórzany biurowy sprawdzi się również w każdym biurze, które odwiedzają kontrahenci w celu nawiązania współpracy. Stworzenie zatem gabinetu o eleganckim charakterze z pewnością wzmocni naszą pozycję i podniesie standard świadczonych usług.

luxusowy fotel biurowy...

luxusowy fotel biurowy gwarantujący komfort pracy

luxusowy fotel biurowy...

luxusowy fotel biurowy gwarantujący komfort pracy

 

Fotel biurowy z nowoczesnymi rozwiązaniami

Warto również przyjrzeć się bliżej fotelom biurowym, które zostały wyposażone w dodatkowe rozwiązania. Nowoczesne modele charakteryzują się stylowym designem oraz dodatkami w postaci podnóżka lub wbudowanego systemu masażu. Fotel biurowy z podnóżkiem zagwarantuje wygodną pozycję dla nóg i stóp, które w trakcie pracy będą mogły wypoczywać. Poprawimy tym samym krążenie, dzięki czemu po skończonych obowiązkach nie będziemy odczuwać zmęczenia i ciężkości nóg. Idealnym rozwiązaniem jest również fotel biurowy z masażem, którego obsługa jest niezwykle prosta, gdyż wystarczy skorzystać z pilota i wybrać odpowiedni program i intensywność masażu. Pozwoli to na zapewnienie komfortu i relaksu nawet w przypadku wielogodzinnej pracy. Warto, by wybrany model fotela był również wyposażony w obrotowe kółka zamiast klasycznych nóżek, co znacznie zwiększy jego funkcjonalność. Dodatkową funkcją, na którą warto zwrócić uwagę jest regulowane oparcie oraz wysokość siedziska, co pozwoli na dopasowanie fotela do sylwetki danej osoby.

Wybierz stylowy fotel biurowy
Podczas aranżacji każdego biura niezwykle ważna jest spójność i harmonijne wnętrze. W klasycznych gabinetach doskonale sprawdzą się wersje skórzane, które podkreślą elegancki charakter aranżacji. W biurach, w których panuje styl skandynawski warto wykorzystać fotele biurowe o lżejszej bryle, które zapewnią doskonały komfort, a jednocześnie będą idealną dekoracją wnętrza. Do gabinetów zaaranżowanych w stylu retro rewelacyjnie wpasuje się fotel w brązowym kolorze, ze skórzanym pokryciem i drewnianym korpusem. Do nowoczesnych biur najlepszym rozwiązaniem będą wersje foteli o niebanalnych kształtach, pikowaniach i chromowanych elementach, które podkreślą styl i minimalizm.

ergonomiczny fotel biurowy do pracy

ergonomiczny fotel biurowy do pracy

ergonomiczny fotel biurowy do pracy

ergonomiczny fotel biurowy do pracy