• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Uchwyty Meblowe

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Rodzaj uchwytu

Rodzaj uchwytu

Kolor pokrycia produktu

Kolor pokrycia produktu

Styl wykonania

Styl wykonania

Producenci

Producenci

Rozstaw otworów

Rozstaw otworów

Materiał

Materiał

Kategoria Producenta

Kategoria Producenta
listwowe
×

Uchwyty nabijane

Uchwyty nabijane zwane inaczej uchwytami listwowymi lub uchwytami wpuszczanymi pozwalają na włożenie palców pomiędzy fronty i otworzenie ich przez pociągnięcie od wewnątrz. Prezentowane rozwiązanie jest typowe dla kuchni o charakterze nowoczesnym, minimalistycznym oraz skandynawskim. Listwy najczęściej wykonane są z wysokiej jakości metalu, jednakże dostępne są również opcje lakierowane i fornirowane. Metalowe uchwyty są z pewnością najbardziej wytrzymałe spośród wymienionych rodzajów, jednakże rzucają się w oczy. Bezuchwytowy system listwowy z pewnością ma zarówno swoim zwolenników, jak i przeciwników, a to wszystko spowodowane jest wyraźnymi przerwami między poszczególnymi frontami.

Decydując się na system listwowy, z pewnością docenią Państwo to, że jest to system prosty, nic z niego nie wystaje, jak również prezentuje się niezwykle modernistycznie. Uchwyty nabijane we fronty cieszą się w ostatnich latach bardzo dużą popularnością — z pewnością jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych uchwytów. Uchwyty listwowe występują w wielu odmianach — mogą być jednakowo długie na całą szerokość szafki lub wręcz przeciwnie — niewielkie.

Uchwyty przeznaczone do mebli kuchennych powinny przede wszystkim idealnie pasować do wybranych wcześniej frontów, jednakże nie należy zapominać, że uchwyty powinny być również w pełni funkcjonalne. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto sprawdzić, jak uchwyt leży w Państwa dłoni — czy nie jest niewygodny lub zbyt drobny. Warto zastanowić się, czy pociągnięcie wybranego uchwytu pozwoli wyciągnąć nam ciężką szufladę, jak również zamknąć klapę górnej szafki. Palce powinny swobodnie wsuwać się w uchwyt, natomiast chwytanie powinno być łatwe i pewne.

Prezentowane w ofercie naszego sklepu internetowego meble.pl uchwyty nabijane zaliczają się do designerskich, a zarazem praktycznych elementów umeblowania. Chociaż na pierwszy rzut oka uchwyty nie są głównym elementem dekoracji wnętrza, to jednak w znacznym stopniu wpływają na to, jak dany mebel prezentuje się w zaaranżowanej całości. Uchwyty są solidnie zaprojektowane nawet w najmniejszych detalach, dzięki czemu z pewnością będą Państwu służyć przez wiele lat codziennego użytkowania — charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością.

Wszystkie uchwyty nabijane wykonywane są w określonych rozmiarach, dodatkowo są wykańczane w oryginalne sposoby. Uchwyty dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, dzięki której dobrze wpasują się zarówno w jasne, jak i ciemniejsze wnętrza. Warto zdecydować się na uchwyty listwowe, zwłaszcza jeśli zamierzamy umieścić je w przestrzeni kuchennej — równie dobrze sprawdzą się w nowoczesnym salonie lub pokoju dziennym.

Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia bogatej oferty sklepu internetowego meble.pl. Z pewnością znajdziecie tu Państwo niepowtarzalne meble, akcesoria oraz niepowtarzalne elementy wyposażenia przestrzeni domu. Przeplatamy klasyczne wątki nutką nowoczesności, żeby poszczególne meble tworzyły spójną i harmonijną całość. Udanych zakupów!

Od inspiracji do zakupu