• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

6 przydatnych przyborów kuchennych

Kuchnia to prawdziwe królestwo każdej Pani i każdego Pana Domu. Jeśli i Ty lubisz w niej przebywać, mamy dla Ciebie kilka gadżetów, które na pewno ułatwią przyrządzanie posiłków i inne czynności wykonywane w kuchni. Oto przegląd sześciu ciekawych akcesoriów kuchennych, które naszym zdaniem mogłyby się znaleźć w każdym domu.

Podwójna łopatka do przewracania

Taka sprytna łopatka przyda się do przewracania zarówno mięsa czy ryb, jak i warzyw. Możesz ją wykorzystywać podczas smażenia placków ziemniaczanych, kotletów schabowych czy rybnych filetów.  

Kamień szlifierski do ostrzenia noży

Nawet najlepszy nóż z czasem się stępi. Stanie się to prędzej czy później, w zależności od tego, jak często go używasz i oczywiście od jego jakości. Dlatego tak przydatnym narzędziem kuchennym jest kamień szlifierski. W prezentowanym modelu kolor niebieski przeznaczony jest do szlifowania precyzyjnego, czerwony natomiast do szlifowania zgrubnego.

zestaw niezbędnych narzędzi...

zestaw niezbędnych narzędzi kuchennych

kolekcja przydatnych gadżetów...

kolekcja przydatnych gadżetów kulinarnych na blacie kuchennym

Praska do hamburgerów

Domowe hamburgery to zdrowsza alternatywa dla tych kupowanych w barach typu fast food. Tutaj mamy kontrolę nad tym, co będzie się w nich znajdować. Ich przygotowywanie znacznie ułatwi specjalna praska do hamburgerów. Żaden ich prawdziwy fan nie przejdzie obok niej obojętnie.

Nóż do sera

Niezły gadżet dla wszystkich seromaniaków. Dzięki temu nożowi każdy plasterek sera będzie równy, jakby cięty od linijki, czego chcieć więcej. Choć tego typu noże najlepiej radzą sobie z serami twardymi, schłodzony miękki ser również nie powinien stanowić dla nich problemu.

Stalowa praska do hamburgerów na...

Stalowa praska do hamburgerów na drewnianym blacie kuchennym

kuchenny blatu z nożem do sera

kuchenny blatu z nożem do sera

Zaparzacz do herbaty

Doceni go każdy miłośnik świeżo parzonej herbaty. Można wybrać tradycyjny zaparzacz lub mniej szablonowy, np. taki jak widać na załączonym zdjęciu. Tutaj ramiona zabawnej figurki utrzymują sam zaparzacz na powierzchni szklanki lub kubka.

Klipsy do torebek

Dzięki takim klipsom zachowasz na dłużej świeżość produktów przechowywanych w kuchni. Prezentowane na zdjęciu cechuje dodatkowo oryginalny design, co dla wielu osób również nie jest bez znaczenia.

Zobacz także: 8 przydatnych akcesoriów łazienkowych

kuchenne narzędzia na blacie...

kuchenne narzędzia na blacie kuchennym

kolekcja ułatwiających gotowanie...

kolekcja ułatwiających gotowanie narzędzi kuchennych na blacie roboczym