• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Wyposażenie ogrodu

Filtruj produkty

Zakres cenowy

Status

Status

Marki

Marki

Miejsce użytkowania

Miejsce użytkowania

Akcesoria do ogrodu

Akcesoria do ogrodu

Kolor

Kolor
pochodnie-ogrodowe
Polecamy również:
×
prev
next
-33%
139,00 PLN209,00 PLN
prev
next
-30%
174,00 PLN249,00 PLN
-30%
4 585,00 PLN6 550,00 PLN
prev
next
-30%
137,00 PLN195,00 PLN
prev
next
-30%
123,00 PLN175,00 PLN
prev
next
41,00 PLN
prev
next
41,00 PLN
prev
next
41,00 PLN
prev
next
1 995,00 PLN
prev
next
1 995,00 PLN
prev
next
390,00 PLN
prev
next
390,00 PLN
prev
next
850,00 PLN
prev
next
476,00 PLN
prev
next
476,00 PLN
prev
next
3 015,00 PLN
prev
next
2 000,00 PLN
prev
next
329,00 PLN
prev
next
409,00 PLN
prev
next
429,00 PLN
prev
next
470,00 PLN
prev
next
1 299,00 PLN

Pochodnie ogrodowe

Podczas stylowego aranżowania ogrodu nie można zapomnieć o elementach, które będą delikatnie oświetlać przestrzeń ogrodu późnymi popołudniami oraz ciepłymi wieczorami. Jest to przedmiot równie ważny, co kwestia roślin oraz akcesoriów ogrodowych. Niedrogim oraz prostym w montażu, niezwykle praktycznym w montażu dodatkiem są pochodnie ogrodowe, które można w dowolny sposób przemieszczać. Chociaż pochodnie mogą być odpalane na odmienne sposoby, jak również zasilane różnorodnym paliwem — żadna z tych rzeczy nie powinna być problematyczna. Warto zwrócić uwagę, aby pochodnia ogrodowa paliła się przez długi czas, co z pewnością zapobiegnie zbliżaniu się wścibskich komarów oraz insektów. Taki sposób wykorzystania pochodni ogrodowych nie tylko będzie niezwykle funkcjonalny, ale również spełni funkcję estetyczną — sprawią, że nasz wypoczynek w przestrzeni ogrodu będzie znacznie przyjemniejszy.

Ogrodowe pochodnie to jeden z najstarszych sposobów wykorzystania oświetlenia. W dawnych czasach ogień miał chronić przed niebezpiecznymi stworzeniami oraz rozświetlać głęboki mrok. Obecnie pochodnie uważane są niejako za podstawowy element budowania klimatycznego nastroju w przestrzeni ogrodu — nic lepiej nie wprowadzi nutki romantycznego nastroju tak, jak zrobi to blask płonących pochodni. Ogrodowe pochodnie coraz częściej rozstawiane w formie źródła światła przy ścieżkach, bramach oraz podjazdach. Klimatycznie oświetlą miejsce, w którym chcesz spotkać się z rodziną lub przyjaciółmi. W zależności od Państwa potrzeb i upodobań zachęcamy do przeglądnięcia bogatej oferty sklepu internetowego meble.pl, w którym znajdziecie Państwo niepowtarzalne pochodnie ogrodowe.

Coraz częściej niewielkie pochodnie ogrodowe ustawiane są na ziemi wokół oczek wodnych lub innych niepowtarzalnych elementów aranżacji przestrzeni domu. Palący się ogień w finezyjny sposób rozświetli mrok oraz nada subtelnego nastroju z nutką magiczności każdemu wybranemu przez Państwa miejscu. W miejscach reprezentatywnych warto ustawić symboliczne pochodnie ogrodowe, których smukła i elegancka forma zachwyci przybyłych gości. Z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie obok pochodni ogrodowych oferowanych na ekskluzywnej stronie internetowej meble.pl.

Pochodnie pochodzą od znanych na całym świecie projektantów oraz firm meblarskich, którzy kładą ogromny nacisk nie tylko na piękny i oryginalny wygląd, ale również najwyższej jakości wykonanie, np.: ze stali nierdzewnej, dzięki czemu będą w znacznym stopniu odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Dodatkowym atutem pochodni ogrodowych jest ich funkcjonalność. Jeśli ustawicie je Państwo przy ścieżce wokół domu, ułatwią dojście do drzwi wejściowych późnym wieczorem i nocą, jak również bezpieczne zaparkowanie samochodu, gdy będą znajdowały się przy podjeździe do garażu. Idealnie będą komponować się z drewnianą altaną — sprawią, że atmosfera, która zapanuje, będzie niezwykle klimatyczna.

Nowoczesne pochodnie ogrodowe coraz częściej wykonane są z solidnej stali nierdzewnej, która oprócz wysokiej funkcjonalności nadaje pochodniom iście stylowy wygląd. Intrygująca budowa nie tylko gwarantuje modernistyczną aranżację ogrodu, ale również łatwe utrzymanie w czystości. Należy pamiętać, aby dla własnej wygody, komfortu oraz bezpieczeństwa zakupić praktyczne pokrywki na pochodnie, dzięki którym istnieje możliwość szybkiego i skutecznego ugaszenia ognia — nawet wysokich płomieni. Pochodnie ogrodowe przedstawione w meble.pl w elegancki sposób odbijają promienie słoneczne w dzień, natomiast w nocy tworzą niepowtarzalny klimat w wyciszonej przestrzeni ogrodu.

Od inspiracji do zakupu