• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Komoda w stylu retro w przedpokoju? Dlaczego nie!

Lubisz retro i chcesz, by Twój przedpokój był urządzony w takim stylu? Nie ukrywaj stylizowanej komody w sypialnianym zaciszu. Przekonaj się, że w przedpokoju również może znaleźć się dla niej miejsce.

Nie tylko do sypialni

Komody najczęściej stawiane są w sypialniach. Jak wiadomo, wnętrze to nie jest pokojem, do którego zapraszasz swoich gości. W związku z tym stylową komodę oglądają głównie domownicy. Jeśli chcesz z niej zrobić reprezentacyjny mebel, zamiast chować ją w sypialni, umieść ją w przedpokoju. Czasy, w których konkretne meble przypisywane były do jednego czy dwóch pomieszczeń naprawdę minęły. W przedpokoju komoda w stylu retro świetnie prezentować się będzie w połączeniu z dużym lustrem w stylowej ramie zawieszonym tuż nad nią. 

Klimat retro już od progu domu

Dzięki starej bądź po prostu stylizowanej na antyczną komodzie przedpokój nabierze oryginalnego, ekskluzywnego charakteru. Twoi goście już od progu poczują klimat retro. Do czego przyda się taki mebel w przedpokoju? W szufladach można latem przechowywać klapki, sandały, zimą schowasz tam natomiast czapki, rękawiczki i szaliki. Umieścić w niej możesz również biżuterię i inne drobne akcesoria, które do tej pory nie miały swojego miejsca.