• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Sofa rozkładana - komfort na wiele sposobów

Gwiazdka z nieba

W dzień potrzebujesz czegoś, na czym wygodnie rozsiądziesz się z całą rodziną i wspólnie obejrzycie najnowszy film akcji lub zabawną komedię. Myślisz o czymś dużym, bo przecież rodzinę masz sporą, a każdy chce rozłożyć się wygodnie. Nocą z kolei przyda się dodatkowe łóżko, aby przenocować daleko mieszkających znajomych.

Chyba wszyscy znamy tego typu dylematy i potrzeby. To żadne marzenie o gwiazdce z nieba, czy wygranej w Lotto. Raczej przyziemne, praktyczne pragnienie stworzenia prawdziwego domu i wykorzystania metrażu własnego M3 tak, aby czuć się w nim dobrze, wygodnie, i aby być z niego dumnym. Chcemy zapewnić komfort rodzinie, ale również gościom, którzy wpadną z wizytą.

wygodna sofa rozkładana w salonie

wygodna sofa rozkładana w salonie

wielofunkcyjna sofa rozkładana w...

wielofunkcyjna sofa rozkładana w salonie

Komfort w ograniczonej przestrzeni

Mieszkanie masz niewielkie, ale udało Ci się wygospodarować trochę wolnej przestrzeni w salonie. Marzysz o czymś, co w dzień będzie wygodnym wypoczynkiem, a nocą komfortowym łożem. Myślisz, że to zbyt śmiałe marzenie? Skądże! Producenci mebli spełnili je, zanim jeszcze zdążyłeś o tym pomyśleć.

Sofa rozkładana to istna hybryda paru rozwiązań zastosowanych w jednym meblu. Poza jej niewiarygodną funkcjonalnością, posiada zdolność wtopienia się i podkreślenia stylu każdego otoczenia. To uniwersalny mebel, który uczyni Twoje życie bardziej komfortowym, a salon znacznie piękniejszym, a na dodatek nie zagraci Ci przestrzeni, przynajmniej za dnia, gdy będzie złożona.

Sofa rozkładana - niegasnąca gwiazda

Sofy rozkładane nie wychodzą z mody. Od wielu dekad cieszą się niesłabnącą popularnością wśród młodych i starszych użytkowników. Dzięki odpowiednim kształtom i stylom, przestały kojarzyć się z bezpłciowymi trendami. Stały się niezbędnym wyposażeniem salonów dziennych i pokojów nastolatków.

Swoim wyglądem zwracają na siebie uwagę, a wygodą cieszą nie jedną, a więcej osób. Sofa rozkładana występuje bowiem wersjach dwuosobowych i trzyosobowych. Przybiera różne kształty, poddaje się przeróbkom pod różnorodne designy, występuje nawet w wersji mini - dla najmłodszych użytkowników.

elegancka sofa rozkładana...

elegancka sofa rozkładana dostarczająca komfort

Rozkładana sofa z wygodnym...

Rozkładana sofa z wygodnym materacem

Zalety sofy rozkładanej

Sofa rozkładana to nie łóżko, aczkolwiek komfortem daleko od niego nie odbiega. Doskonale sprawdza się jako łóżko dla gości, ale może być też łożem gospodarzy, które rankiem zamienia się w rodzinne siedzisko. Wyróżnia się prostym mechanizmem, dzięki któremu z łatwością (bez użycia siły) można ją rozłożyć i dostosować do spania.

Sofa rozkładana to ekonomiczna wersja wygodnego łóżka. Dzięki wysokiej jakości mebla, jest to inwestycja na lata. Warto wiedzieć, że polskie sofy rozkładane znalazły się w czołówce mebli wypoczynkowych w całej Europie. Dzięki użyciu w nich sprężyn falistych podczas korzystania z nich, nasza sylwetka pozostaje nienaruszona.

elegancka sofa rozkładana w...

elegancka sofa rozkładana w nowoczesnym salonie

elegancka sofa rozkładana w...

elegancka sofa rozkładana w nowoczesnym salonie

moderna sofa rozkładana z...

moderna sofa rozkładana z funkcjami komfortu

moderna sofa rozkładana z...

moderna sofa rozkładana z funkcjami komfortu

Co jest ważne przy zakupie sofy rozkładanej?

W zależności od celu, do jakiego potrzebujesz nabyć sofę rozkładaną. Jeśli ma służyć do spania, koniecznie wybierz taką, która łatwo rozkłada się i posiada pakowny pojemnik na pościel. Dobierz taką, która zachwyci Cię wygodą, a ponadto posiadać będzie zagłówek i podłokietniki.

Jeśli lubisz częste zmiany idealną dla Ciebie okaże się sofa rozkładana modułowa. Taki mebel bez trudu dopasujesz do swoich potrzeb, w każdym momencie, w którym zmienisz zdanie lub potrzeby. Upewnij się też, czy upatrzony przez Ciebie model ma zdejmowany pokrowiec - dobrze by tak było, wtedy łatwo możesz go zdjąć z sofy i wyprać w pralce. Zapytaj też koniecznie sprzedawcę, jak długą gwarancję daje na okucia sofy - to pozwoli Ci ocenić trwałość kanapy, którą sobie upatrzyłeś.

Dobry wybór

Sofa rozkładana to niezwykle funkcjonalny mebel, którego walory użytkowo-praktyczne nie są gorsze od walorów standardowej sofy, czy kanapy, a poza nimi zapewniają możliwość spania. Sofy rozkładane tapicerowane, które doskonale wpasują się w klimat salonu, wymagają naprawdę szczególnej troski w zakresie utrzymywania czystości i systematycznej pielęgnacji.

Sofa rozkładana to najpopularniejszy mebel w polskich domach. A popularność ta wciąż rośnie. Gro rodzin docenia zalety sofy rozkładanej jako wygodnego i komfortowego, a na dodatek atrakcyjnego mebla spełniającego co najmniej dwie funkcje - siedzenia i spania. Sofa ta nie zajmuje też dużo miejsca, co jest jej kolejną zaletą i argumentem przeważającym za jej kupnem.

multifunkcyjna sofia rozkladana w...

multifunkcyjna sofia rozkladana w salonie

wielofunkcyjna sofa rozkładana w...

wielofunkcyjna sofa rozkładana w salonie

Poszukiwanie najlepszej sofy rozkładanej

Bogata oferta najlepszych sof rozkładanych dostępna jest w sklepie www.meble.pl. Od wielu lat wychodzimy naprzeciw potrzebom i wymaganiom naszych klientów, dlatego starannie selekcjonujemy meble, które pojawiają się w naszym sklepie. Zależy nam nie tylko na chwilowym zachwycie pięknem sofy, ale głównie na zadowoleniu z trwałości i jakości mebla, który służyć będzie przez lata.

Przygotowaliśmy propozycję najlepszych sof w przystępnych cenach, z której na pewno wybierzesz coś dla siebie. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, koniecznie odezwij się do nas. Służymy radą wspartą naszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w aranżacji wnętrz. Chcemy, by żyło Cię pięknie w Twoim domu. Zapraszamy na zakupy!

Nowoczesna sofa rozkładana...

Nowoczesna sofa rozkładana poprawiająca przestrzeń mieszkalną

elegancka sofa rozkładana do...

elegancka sofa rozkładana do salonu