• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Stolik telewizyjny w naszym salonie

Stolik telewizyjny naprzeciwko kanapy jest podstawowym elementem wyposażenia salonu. Salon jest bowiem miejscem relaksu i rozrywki dla całej rodziny. Badania dowodzą, że rozrywką, której najchętniej oddajemy się w zaciszu domowy jest oglądanie telewizji, dlatego bardzo ważnym jest, abyśmy robili to w komfortowych warunkach. Dobrze dobrany stolik telewizyjny pozwala na umieszczenie telewizora na odpowiedniej wysokości, aby nie męczył naszego wzroku oraz dobrze komponowała się z resztą mebli w salonie. Stolik telewizyjny jest również szansą na wprowadzenie do swojego pokoju dziennego atrakcyjnego dodatku, który pozytywnie wpłynie na jakość oraz wygląd naszego wystroju. Wielu znawców wnętrz uważa, że stolik telewizyjny często staje się podstawą aranżacji i zgrabnie wyznacza jej kierunek.

Co więcej, stolik telewizyjny jest solidnym meblem, na którym bezpiecznie możesz umieścić wszelkie sprzęty RTV znajdujące się w Twoim salonie. Stolik RTV właściwie spełnia swoją funkcję, jeżeli udostępnia Ci w tym celu odpowiednią ilość miejsca i pozwala zgrabnie ukryć kable, aby nie wyglądały nieestetycznie. Jesteś na etapie planowania swojego salonu i zastanawiasz się, jaki stolik telewizyjny właściwie wypełni Twoją przestrzeń i należycie spełni swoje funkcje? Jesteś w dobrym miejscu, ponieważ artykuł co nieco opowie Ci o stolikach RTV i pomoże w podjęciu ostatecznej decyzji, byś mógł cieszyć się swoim wyborem przez długie lata użytkowania.

Stolik telewizyjny w naszym salonie

Stolik telewizyjny w naszym salonie

 

Stolik telewizyjny podstawą każdego salonu

Trudno jest sobie wyobrazić współczesny salon bez telewizora, a co za tym idzie bez funkcjonalnego stolika RTV. Stolik telewizyjny już jakiś czas temu stał się podstawowym elementem wyposażenia salonu i w bardzo wielu przypadkach jedynym meblem poza kanapą i stolikiem kawowym, który znajduje się w salonie. Meble RTV spełniają nie tylko funkcje użyteczne, ponieważ z powodzeniem mogą stać się również oryginalnym dodatkiem definiującym indywidualny styl naszej przestrzeni.

Stolik telewizyjny w naszym salonie

Stolik telewizyjny w naszym salonie

 

Styl salonu, a dobór odpowiedniego stolika

Styl skandynawski – Styl skandynawski charakteryzuje się prostą budową mebli oraz naturalnym wyglądem. Meble w stylu skandynawskim występują najczęściej w białym kolorze i z łatwością łączą się z innymi meblami, tworząc przytulne wnętrze. Stolik telewizyjny w stylu skandynawskim jest podstawowym meblem, na którym umieścisz telewizor, dekoder, PlayStation i będzie to po prostu wyglądał dobrze. Stolik telewizyjny w stylu skandynawskim idealnie sprawdzi się w niewielkich, jasnych wnętrza, ponieważ to lekki mebel, który w żaden sposób nie zagraci Twojej przestrzeni.

Styl industrialny – Styl industrialny szturmem zdobywa serca Polaków, którzy są właśnie na etapie meblowania swojego mieszkania. Styl industrialny może wydawać się nieco surowy, ale jest niezwykle efektywny. Nowoczesne wnętrza często odwołują się do elementów z tego stylu i chętnie łączą ze sobą szkło, drewno oraz metal. Stolik telewizyjny w stylu industrialnym najczęściej wykonany jest z metalu i wyposażony w drewniany blat. Stolik telewizyjny w stylu industrialnym może stać się inwestycją na lata, ponieważ łatwo adaptuje się do przestrzeni,kiedy zaplanujemy wprowadzenie małych zmian.

Styl nowoczesny – Stolik telewizyjny w stylu nowoczesnym to designerski dodatek, który z pewnością uświetni nasz salon. Stolik w stylu nowoczesnym może odznaczać się oryginalną budową, która w połączeniu z klasycznymi meblami może stworzyć ciekawą kompozycję. Mimo iż nowoczesne meble nie są tak funkcjonalne jak meble w stylu skandynawskim, czy klasycznym to potrafią zaprezentować się oszałamiająco i wyznaczyć nową jakość w naszym salonie.

Styl vintage - Styl vintage przede wszystkim kojarzy nam się z drogimi antykami, które kupowane są przez pasjonatów. Coś w tym jest, jednakże współcześni producenci również proponują atrakcyjne meble w tym stylu, które idealnie nadadzą się do wyposażenia nowoczesnego salonu. Stolik telewizyjny w stylu vintage zazwyczaj wykonany jest ze szlachetnego drewna i utrzymany w ciemnych barwach. Jeżeli zależy Ci na eleganckim meblu, który uczyni Twój salon przestrzenią ze smakiem umieść swój telewizor na stoliku w stylu vintage. Rozwiązanie nie straci na aktualności przez wiele lat.

Styl klasyczny – Styl klasyczny charakteryzuje się prostym wzornictwem i standardową budową poszczególnych mebli. Stolik telewizyjny w stylu klasycznym to najczęściej spotykane rozwiązanie w polskich domach, które cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem oraz funkcjonalnością. Klasyczne stoliki RTV pozostawiają miejsce na umieszczenie telewizora, dekodera, zestawu audio oraz konsoli w jednym miejscu, w którym po prostu dobrze się prezentują. Co więcej, często spotykany jest stolik telewizyjny narożny w stylu klasycznym. To propozycja dla mniejszych mieszkań, które stawiają na ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni.

Stolik telewizyjny w naszym salonie

Stolik telewizyjny w naszym salonie

Stolik telewizyjny w naszym salonie

Stolik telewizyjny w naszym salonie

 

Stolik telewizyjny – gdzie szukać najlepszych?

Jeżeli zależy CI na meblu o oryginalnym wyglądzie skorzystaj z bogatej oferty sklepów internetowych. Współcześni sprzedawcy e-commerce prezentują doskonałej jakości meble w atrakcyjnych cenach. Co więcej, zamawiając mebel przez internet trafi on wprost do Twojego domu, a Ty nie będziesz musiał się martwić jak przewieźć Twój stolik telewizyjny ze sklepu do domu.

Stolik telewizyjny w naszym salonie

Stolik telewizyjny w naszym salonie