• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Wersalka z fotelami, czyli nieśmiertelny zestaw wypoczynkowy idealny do każdego salonu

Wersalka z fotelami, czyli nieśmiertelny zestaw wypoczynkowy idealny do każdego salonu

Zestaw wypoczynkowy stanowi zazwyczaj postawę aranżacyjną każdego salonu. Wersalka z fotelami to nieśmiertelne połączenie, które wypełnia salony od bardzo dawna. W czym tkwi tajemnica ich sukcesu? Z pewnością w ogromnej funkcjonalności oraz niebanalnych kształtach. Zarówno wersalki jak i fotele ewoluowały razem z modą i dziś to są zupełnie inne meble niż te, które pamiętamy z babcinego pokoju dziennego. Szukasz inspiracji, która uświetni Twój salon? Sprawdź, jaka wersalka z fotelami wypełni Twoją przestrzeń i zapewni wygodę podczas codziennego wypoczynku.

Wersalka z fotelami stworzy komfortową strefę wypoczynku dla całej rodziny. Wspólne oglądanie telewizji, gry planszowe, popołudniowa kawa, czy po prostu chwila rozmowy zasługuje na komfortowe warunki. Wersalka oraz dwa fotele z pewnością pozwolą na wygodny wypoczynek całej rodziny w jednym czasie. Co więcej, komplet może zostać uzupełniony o funkcjonalne pufy dla gości i potrzeby stworzenia dodatkowych miejsc do siedzenia. Dowiedz się, jak należy dopasować meble wypoczynkowe do wnętrza, aby były funkcjonalne i estetyczne.

elegancki zestaw wypoczynkowy...

elegancki zestaw wypoczynkowy wersalka z fotelami w salonie

elegancki zestaw wypoczynkowy...

elegancki zestaw wypoczynkowy wersalka z fotelami w salonie

 

Komplety wypoczynkowe, po które sięgamy najczęściej

Zastanów się, z czego składa się klasyczny komplet wypoczynkowy, który przychodzi Ci na myśl kiedy myślisz o salonie. Jesteśmy przekonani, że pomyślałeś o klasycznej wersalce i dwóch fotelach. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ statystycznie to najczęściej kupowany zestaw, który umieszczany jest w przestrzeni pokoju dziennego w polskim domu.

Współczesne komplety wypoczynkowe zazwyczaj utrzymane są w jasnych barwach oraz skromnych, prostych wzorach. Najczęściej poszukujemy wersalki i foteli w tym samym, jednolitym kolorze, który również nie odbiega barwą od ścian i dodatków, które znajdują się w naszym salonie. Najpopularniejsze są tapicerowane meble, które pokryte są przyjemnym w dotyku materiałem.

klasyczne meble wypoczynkowe...

klasyczne meble wypoczynkowe wersalka i fotele

klasyczne meble wypoczynkowe...

klasyczne meble wypoczynkowe wersalka i fotele

klasyczny zestaw mebli...

klasyczny zestaw mebli wypoczynkowych w salonie

klasyczny zestaw mebli...

klasyczny zestaw mebli wypoczynkowych w salonie

Dlaczego komplet wersalka z fotelami jest nieśmiertelny od lat?

Wiele osób uważa, że wersalka z fotelami to najbardziej optymalne rozwiązanie w salonie. Po pierwsze, w łatwy sposób możemy rozmieścić meble w salonie, a po drugie - taki komplet wypoczynkowy to miejsce, gdzie każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie. Co więcej, producenci pozostawiają nam duże możliwości wyboru w zakresie rozmiaru zarówno foteli, jak i wersalki.

Niebagatelną rolę w tym połączeniu odgrywa sama wersalka. To niezwykle funkcjonalny mebel, który sprawdzi się zarówno w dzień, jak i w nocy. Wersalka przy pomocy jedynie dwóch zdecydowanych ruchów może stać się wygodnym łóżkiem do spania, a przecież każdy z nas potrzebuje go na wypadek dodatkowych gości. Co więcej, na złożonej wersalce w komfortowych warunkach będziemy mogli uciąć sobie drzemkę w trakcie dnia albo usiąść w sposób nieobciążający naszych pleców. Złożona wersalka podtrzymuje odcinek lędźwiowy, co jest podstawą wygodnego dla naszego ciała siedzenia. Klasyczne kanapy tego rodzaju spokojnie pomieszczą nawet trzy dorosłe osoby, a do tego zapewniają wiele miejsca na przechowywanie. Wersalka jest również ozdobą samą w sobie, więc jeżeli lubisz prostotę rozwiązań - trudno o lepszy rodzaj kanapy.

komplet wypoczynkowy w edukacyjnej...

komplet wypoczynkowy w edukacyjnej aranżacji salonu

klasyczny zestaw mebli do salonu z...

klasyczny zestaw mebli do salonu z wersalką i fotelami

Wersalka z fotelami do salonu w nowoczesnym wydaniu

Czym charakteryzuje się nowoczesna wersalka z fotelami do salonu? Przede wszystkim opływowym kształtem oraz miękkim materiałem. W ostatnich czasach szczególnie cenimy sobie przyjemne w dotyku tkaniny, które odporne są na zniszczenia i upływ czasu. Postaw również na fotele w stylu art-deco. Z pewnością unowocześniają przestrzeń Twojego salonu oraz od razu będą zachęcały do wypoczynku. Nowoczesna wersalka występuje w parze z miękkimi poduchami. Nie bój się ich dołączyć do Twojego wnętrza, a z pewnością osiągniesz sukces w nowoczesnym meblowaniu.

klasyczny zestaw wypoczynkowy...

klasyczny zestaw wypoczynkowy wersalka z fotelami

klasyczny zestaw wypoczynkowy...

klasyczny zestaw wypoczynkowy wersalka z fotelami

 

Wersalka z fotelami – kup je przez internet

Aby wersalka z fotelami wyróżniała się z tłumu, zdecyduj się na zakupy w sieci. Sklepy stacjonarne oferują jedynie oklepane modele, które każdy z nas gdzieś już kiedyś widział. Oferty sklepów internetowych nieco wykraczają poza schemat. To szansa, aby Twoja wersalka z fotelami była nie tylko funkcjonalna, ale również odznaczała się nietuzinkowym designem.

stylowy zestaw wypoczynkowy...

stylowy zestaw wypoczynkowy wersalka z fotelami w salonie

stylowy zestaw wypoczynkowy...

stylowy zestaw wypoczynkowy wersalka z fotelami w salonie