Sklep online działa bez zmian. Usługa pobrań (płatność u kuriera) została czasowo wstrzymana.
Odbiory osobiste, wysyłki kurierskie, pocztowe i paczkomatowe realizujemy bez opóźnień.
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Gazetnik ze stolikiem – przegląd stylów oraz rodzajów

Czy jest tutaj ktoś, kto nie czyta gazet bądź książek? Jesteśmy przekonani, że wręcz przeciwnie, wiele osób boryka się z problemem, jakim są walające się po mieszkaniu czasopisma, magazyny oraz książki. Wielu z nas zostawia sobie ulubione numery na później i z przyjemnością wraca do lektury przyszłości. Co jednak powinniśmy zrobić, aby nasze gazety przechowywane były w ładzie i porządku oraz nie czyniły naszej przestrzeni nieestetyczną? Wyposażyć nasze mieszkanie w gazetnik. Nie masz wystarczającej ilości miejsca lub bardzo nie lubisz niepraktycznych rozwiązań? To również nie problem - spraw sobie funkcjonalny gazetnik ze stolikiem.

Gazetnik ze stolikiem to przede wszystkim rozwiązania dedykowane niewielkim mieszkaniom w bloku. Każdy z nas, kto doświadcza tego na co dzień, wie, że każdy centymetr kwadratowy jest na wagę złota, a do tego nietrudno o błyskawiczne pojawianie się bałaganu. Gazetnik ze stolikiem to również idealna opcja dla miłośników funkcjonalnego wykorzystania przestrzeni oraz minimalizmu. Dzisiejsi producenci doskonale rozumieją te potrzeby i starają się nam dostarczać modele, które idealnie dopasują się do każdego rodzaju aranżacji. Jeżeli chciałbyś co nieco dowiedzieć się na ich temat, zestawienie zostało przygotowane specjalnie dla Ciebie!

Gazetnik ze stolikiem w stylu nowoczesnym

Gazetnik ze stolikiem w stylu nowoczesnym to rozwiązanie, po które sięgamy niezwykle często. Nowoczesne gazetniki odznaczają się nietuzinkowym designem i z łatwością stają się funkcjonalną ozdobą każdego rodzaju wnętrza. Gazetniki w stylu nowoczesnym to zazwyczaj stoliki kawowe, które umieszczamy w salonie. Jak one wyglądają i kiedy możemy powiedzieć, że są to gazetniki wpisujące się w ideę nowoczesnej przestrzeni?

Przede wszystkim gazetniki ze stolikiem łączą w sobie dwie funkcje, a to jest niezwykle cenne w nowoczesnych przestrzeniach. Modernistyczne aranżacje stawiają na prostotę, funkcjonalność oraz minimalizm. Gazetnik ze stolikiem, który umieszczamy tuż przy kanapie, jest więc niepozornym meblem, który daje nam wiele miejsca na dodatkowe przechowywanie. Ostatnimi czasy niezwykle modne są gazetniki ze stolikiem wykonane z przezroczystego tworzywa sztucznego. Takie stoliki tworzą ciekawy, nowoczesny klimat, a dodatkowo są łatwe w pielęgnacji i bardzo odporne na zniszczenia i działanie czasu.

 

Gazetnik ze stolikiem w stylu retro

Gazetnik ze stolikiem to również propozycja dla miłośników stylu retro oraz kolonialnego. Z rozwiązania korzysta się od kiedy społeczeństwo zaczęło czytać gazety, więc z powodzeniem możesz znaleźć prawdziwy antyk, który jest znakiem poprzedniej epoki. Nie jest to jednak jedynie rozwiązanie. Współcześni producenci oferują ciekawe modele stylizowane na dawne czasy. Gazetnik ze stolikiem w stylu retro jest więc ciekawym dodatkiem, który z pewnością przyczyni się do uświetnienia Twojej przestrzeni.

Po czym poznasz gazetnik w stylu retro? Przede wszystkim po materiale, z którego został wykonany. To zazwyczaj ciemne masywne drewno. Gazetnik w stylu retro może być również bogato zdobiony, więc to zawsze idealny sposób na ozdobienie przestrzeni.

 

Gazetnik ze stolikiem w stylu loftowym

Gazetnik ze stolikiem to chyba najczęstsze połączenie w stylu industrialnym. Gazetnik występuje pod postacią drucianego kosza z przykrywką. To designerska ozdoba, która idealnie wpisuje się w ideę loftowego klimatu. Co więcej, gazetniki w stylu loftowym coraz częściej wkradają się do stylizacji klasycznych, więc jeżeli zależy Ci na odświeżeniu wnętrza tanim kosztem, to idealny pomysł dla Ciebie.

 

Gazetnik ze stolikiem w stylu skandynawskim

Na koniec musimy jeszcze wspomnieć o stylu, który aktualnie podbija polskie domostwa. To styl skandynawski, który odznacza się prostotą, naturalnością i jasnymi barwami. Gazetnik ze stolikiem w tym stylu jest więc jasnym meblem o prostym wzornictwie, który po prostu nie da się nie lubić. Umieszczany w salonie dostarcza wiele dodatkowego miejsca na przechowywanie i jest idealną ozdobą oraz komfortowym miejscem na kawę dla całej rodziny.