• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Szafa do 500 zł – co należy o niej wiedzieć?

Dlaczego szafa jest tak ważnym elementem wyposażenia każdego mieszkania? Przede wszystkim to szansa na ograniczenie domowego bałaganu oraz ukrycie niepotrzebnych rzeczy w przestrzeni użytkowej. Odpowiednie dobranie jej do potrzeb domowników zapewnia wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie poszczególnych elementów garderoby oraz innych przedmiotów, które bez odpowiedniego schronienia mogłyby się zniszczyć bądź po prostu denerwować. Wybór szafy jest uzależniony przede wszystkim od potrzeb i ilości domowników, ale czy jedynie? Kolejnym ważnym czynnikiem wyboru jest również jej cena, dlatego sprawdź jak dobrze wybrać mebel do swojego domu, wydając nie więcej niż 500 złotych. Rodzaje i modele szaf moglibyśmy wymieniać bez końca. Niektóre z nich są niezwykle pojemne i zajmują dość sporą ilość miejsca, inne są nieco mniejsze, ale każdy z domowników znajdzie w niej odpowiednią przestrzeń do przechowywania na co dzień. Która szafa sprawdzi się najlepiej w Twoim mieszkaniu – jednodrzwiowa, rozsuwana, a może designerski mebel, który jednocześnie stanie się stylową ozdobą pomieszczenia?

Szafa do 500 zł – co należy o niej wiedzieć?

Szafa do 500 zł – co należy o niej wiedzieć?

 

Szafa jednodrzwiowa – idealne rozwiązanie dla małych przestrzeni

Szafa jednodrzwiowa to pierwsze co przychodzi nam na myśl, kiedy szukamy mebla do 500 zł. Niektórzy kochają ją za oszczędność miejsca, inni uważają, że to niefunkcjonalny mebel, który jedynie zabiera miejsce – ale czy to do końca prawda? Szafa jednodrzwiowa może być naprawdę pojemna, a do tego znajdziesz w niej miejsce zarówno na ubrania wiszące, jak i te, które można poukładać na półkach. Szafy jednodrzwiowe to jedne z najtańszych modeli, które są dostępne na rynku. Ceny tego rodzaju mebli znajdujących się w sklepie internetowym Meble.pl zaczynają się już nieco powyżej 300 złotych i są to wysokiej jakości produkty, które mogą służyć przez długie lata. Jednodrzwiowa szafa oprócz tego, że całkiem dobrze spełnia swoje funkcje, to jeszcze może stać się ciekawym meblem, który odpowiednio ozdobi przestrzeń.

Szafa do 500 zł – co należy o niej wiedzieć?

Szafa do 500 zł – co należy o niej wiedzieć?

Szafa do 500 zł – co należy o niej wiedzieć?

Szafa do 500 zł – co należy o niej wiedzieć?

Szafa rozsuwana – nieśmiertelny klasyk

Szafa rozsuwana to sprawdzone rozwiązanie, które w naszych domach od wielu lat. Na czym polega więc jej popularność? Przede wszystkim na elastycznym dopasowaniu się do przestrzeni. Szafa rozsuwana dobrze sprawdzi się zarówno w garderobie, sypialni, przedpokoju, pokoju dziecięcym, a nawet salonie. Ilość ich wzorów i kolorów jest nieograniczona, a do tego klienci zawsze mają szansę na dostanie sporej ilości miejsca na przechowywanie w atrakcyjnej cenie. Choć może ciężko jest znaleźć szafę rozsuwaną do 500 złotych, to istnieje niezwykle tani sposób na zastąpienie jej. To przesuwane drzwi, które idealnie nadają się na zaaranżowanie wnęk oraz praktyczne wykorzystanie przestrzeni – szczególnie w niewielkich mieszkaniach w bloku. W ofercie sklepu Meble.pl znajdują się drzwi przesuwane wykonane z eleganckiego drewna. Koszt takich drzwi nie przekracza 300 złotych, a dzięki nim, każda wnęka może zostać wykorzystana w zaskakująco kreatywny sposób.

Szafa do 500 zł – co należy o niej wiedzieć?

Szafa do 500 zł – co należy o niej wiedzieć?

 

Szafa z lustrem – nieśmiertelny element funkcjonalnej sypialni i przedpokoju

Szafa i lustro – to połączenie idealne, szczególnie jeśli mówimy o sypialni bądź przedpokoju. Czy możliwe jest znalezienie odpowiedniej szafy, która będzie funkcjonalna, ładna, a do tego kosztowała w granicach 500 złotych razem z lustrem? Oczywiście, a do tego połączenie tych dwóch elementów jest niekiedy dużym zaoszczędzeniem miejsca oraz pieniędzy. Szafa z lustrem w niewielkim mieszkaniu to również szansa na optyczne powiększenie przestrzeni. Co więcej, statystyki konsumenckie wykazują, że najchętniej sięgamy po szafy w jasnych kolorach i dużych lustrach. W ofercie sklepu internetowego Meble.pl znajdują się tego rodzaju meble. Pokoje sypialniane najczęściej wyposażone są w większe szafy dwudrzwiowe bądź przesuwane, zaś szafy w stylu słupek z lustrem idealnie sprawdzają się w przedpokojach. Wąska szafa nie zaburzy komunikacji i ukryje wszelkie okrycia wierzchnie, czyniąc przedpokój przyjaznym i estetycznym bez względu na jego rozmiar.