• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Gazetnik – praktyczna dekoracja

Co to jest gazetnik? Definicja określa gazetnik jak pojemnik lub stojak na gazety. Współcześnie gazetniki spełniają nie tylko praktyczną rolę, ale również są bardzo atrakcyjnym elementem wystroju wnętrz, zarówno w przestrzeni publicznej, jak i w prywatnym domu.  Gazetniki docenią szczególnie ci, którzy lubią mieć wszystko  na swoim miejscu.

Gazetniki stojące

Przyjemnie jest usiąść z filiżanką kawy i oddać się lekturze  ulubionego czasopisma. Ponieważ z natury lubimy otaczać się ładnymi rzeczami, również gazetnik warto dobrać do stylu wnętrza, aby stanowił zgraną całość. Współczesne modele wykonane są  ze sklejki, metalu lub wysokogatunkowych tworzyw, które mogą występować w wielu kolorach i bardzo zwariowanych formach.

Można ustawić je obok ulubionego fotela lub przy kominku, tak aby czasopisma były zawsze pod ręką.

Stylowy gazetnik jako element...

Stylowy gazetnik jako element dekoracyjny w salonie

elegancki gazetnik jako stylowy...

elegancki gazetnik jako stylowy element aranżacji wnętrza

Gazetniki na ścianę

Gazetniki często kojarzone są z poczekalniami, w którym znudzeni interesanci lub pacjenci przerzucają kolejne strony gazet. Ale odpowiednio dobrany model, dzięki ciekawej formie, dopasowanej do wnętrza, staje się przykuwającym uwagę i jest miłym dla oka akcentem. Zakup ciekawych dla potencjalnych klientów tytułów gazet oraz dbanie o to, żeby w gazetniku zawsze były aktualne magazyny, sprawi, że czas oczekiwania minie szybciej i przyjemniej.

Przeczytaj także: Napisy na ścianę - cytaty z przesłaniem!