x
MEBLE NA WYMIAR -20%
Twój kod rabatowy to: wiosna20
  • Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Prezenty świąteczne dla dziecka

Każde dziecko nie może się doczekać świąt, wspólnego kolędowania, pyszności na stole i oczywiście prezentów pod choinką. Jeśli jeszcze nie kupiłeś podarunków dla najmłodszych pociech, przeczytaj kilka naszych propozycji. Mali i starsi milusińscy na pewno ucieszą się z takich upominków.

 

Dla maluszka

 

Do 50 zł - obrazek

 
“Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci”, o tym wie chyba każdy. Każdy maluch pluszowych przytulanek ma bez liku, my proponujemy więc tym razem obrazek na ścianę z uroczym misiem. Jak można zobaczyć na załączonym zdjęciu, wybrany przez nas obrazek przedstawia ślicznego pluszowego przyjaciela dzieci, który uciął sobie drzemkę podczas wędkowania.
 

Do 200 zł - komplet akcesoriów do jedzenia

 
Nim rodzice się obejrzą, maluch przestaje żywić się tylko mlekiem. I wtedy właśnie może przydać się taki zestawik. Prezentowany przez nas komplet składa się z trzech części: kubeczka z ustnikiem zwanego niekapkiem, talerzyka i łyżeczki. Te akcesoria są niezbędne do karmienia dziecka. Kubek posiada po obu stronach uchwyty, dzięki którym dziecku będzie łatwiej go utrzymać w rączkach.
Prezenty świąteczne dla dziecka

Prezenty świąteczne dla dziecka

Dla przedszkolaka

 

Do 50 zł - kubek z Muminkami

 
Na Muminkach wychowuje się już kolejne pokolenie. Lubią je zatem i dzieci, i ich rodzice. Jeśli i Twoje dziecko chętnie odbywa podróże do Doliny Muminków, sprezentuj mu kubek z ich wizerunkiem. My wybraliśmy taki idealny na Boże Narodzenie, z zimową scenerią, ale do wyboru jest ich dużo, dużo więcej. Zamiast garnuszka z Muminkami można też wybrać taki z wizerunkiem Pippi.
 

Do 200 zł - krzesełko

 
Dobrym pomysłem na prezent dla przedszkolaka jest również wygodne, stabilne rozkładanie siedzisko z wizerunkiem sympatycznego pieska. Na pewno spodoba się małym i większym miłośnikom zwierzątek. Krzesełko Dog to w pokoju dziecka będzie pełniło nie tylko funkcję użytkową, ale także dekoracyjną.
Prezenty świąteczne dla dziecka

Prezenty świąteczne dla dziecka

Dla ucznia - stoper do drzwi

 

Do 50 zł

 
Stoper do drzwi to bardzo przydatne akcesorium. Przyda się przede wszystkim podczas wietrzenia pokoju. Uchroni przed trzaśnięciem drzwiami. Ten w kształcie pieska spodoba się młodszemu uczniowi z początkowych klas. Będzie pełnił nie tylko swoją podstawową funkcję. Stanie się też uroczą ozdobą dziecięcego pokoju. Zamiast pieska można też wybrać inne, równie miłe dla oka stopery.
 

Do 200 zł - siedzisko w kształcie piłki

 
Ostatnia nasza prezentowa propozycja to siedzisko w kształcie piłki. Znajdzie uznanie nie tylko wśród fanów Błaszczykowskiego i Lewandowskiego. Ta oryginalna pufa jest wyjątkowo wygodna i obita odporną na uszkodzenia tapicerką. Świetnie sprawdzi się w chwilach relaksu, tak podczas oglądania telewizji, jak i czytania.
Prezenty świąteczne dla dziecka

Prezenty świąteczne dla dziecka