• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Sypialnia w stylu nowojorskim – spełnienie marzeń z dzieciństwa

Sypialnia w stylu nowojorskim - idealna, bo zgodna z przeznaczeniem

Sypialnia ma być Twoim azylem. To miejsce na regenerację sił po ciężkim dniu w pracy i wyczerpujących domowych obowiązkach. Powinieneś czuć się w niej komfortowo. Urządzona niedbale, nie spełni swojej funkcji. Sypialnia przede wszystkim ma być przytulna, a jej wystrój powinien koić nerwy i wprowadzać w przyjemny nastrój. Czy może być jednocześnie nastrojowa i elegancka?

Sypialnia w stylu nowojorskim to odpowiedź na złożone potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Łączy w sobie wyrafinowany styl, nie umniejszając przy tym podstawowej funkcji, jakiej ma służyć. Wnętrze sypialni urządzonej w stylu nowojorskim jest eleganckie, dobrze przemyślane, skupia całą uwagę na łóżku – nierzadko wręcz ogromnym, okazałym, a przy tym bardzo wygodnym.

 

Sypialnia w stylu nowojorskim – od komfortu po funkcjonalność

Któż z nas nie marzył jako dziecko o gigantycznym, bardzo wygodnym łóżku, rodem z hollywoodzkiego filmu… Jako dorośli, urządzając swoje sypialnię, niekiedy zapominamy, że to łóżko ma być centralnym punktem tego pomieszczenia. Sypialnia w stylu nowojorskim nie pozostawia wątpliwości – to ten mebel jest kluczowy w całym wystroju. Nie byle jaki, bo ogromny, ale przede wszystkim komfortowy.

Żeby sypialnia spełniała swoją funkcję, musi dawać szansę na odpoczynek. Wygodne łóżko to zatem podstawa. Zwłaszcza, jeśli lubisz się w nim wylegiwać w weekendy. Może to być łoże kontynentalne albo eleganckie, tapicerowane. Sypialnia w stylu nowojorskim jest niezwykle funkcjonalna - stworzona, by w niej odpoczywać. Nie ma tu miejsca na zbędne bibeloty. Wszystko ma łączyć się w spójną całość.

 

Mała sypialnia w stylu nowojorskim – czy to ma sens?

Sypialnia w stylu nowojorskim nie jest zarezerwowana wyłącznie dla właścicieli dużych powierzchni. Co więcej, sypialnia ma być przecież przytulna. Znacznie ciężej osiągnąć ten cel w przestronnym pomieszczeniu. Właściciele małych sypialni mają zatem ułatwione zadanie – łatwiej im stworzyć miły klimat, bez stosowania skomplikowanych rozwiązań w zakresie aranżacji. Mała sypialnia w stylu nowojorskim ma zatem przyszłość.

Tak naprawdę nie potrzebujesz dużo przestrzeni, by urządzić swój pokój sypialniany. Wystarczy, że zmieścisz tam łóżko. Mała sypialnia w stylu nowojorskim z założenia ma wyglądać na większą, a to za sprawą zastosowania jasnych, stonowanych barw i wszechobecną symetrię. Pamiętajmy o tym, urządzając wnętrze swojej sypialni. Zastosowanie prostych, klasycznych rozwiązań optycznie powiększa pomieszczenie.

 

Sypialnia w stylu nowojorskim – co oprócz łóżka?

Mała sypialnia w stylu nowojorskim powinna pomieścić nie tylko łóżko, ale także szafki nocne. Oczywiście w wersji eleganckiej. Tu możemy śmiało postawić na minimalizm. Powinny być symetrycznie rozstawione i bezwzględnie identyczne po obu stronach łóżka. Sypialnia w stylu nowojorskim to bowiem przemyślany, odpowiednio rozplanowany układ elementów, które tworzą harmonijną całość. Nic tu nie jest dziełem przypadku.

Można pokusić się o ławkę, ustawioną tuż przed łóżkiem. Mała sypialnia w stylu nowojorskim wymaga na pewno światła. Przestrzeń rozjaśnią stojące lampy, kontrastujące z zazwyczaj ciemnymi zasłonami. Wnętrze wyda się bardziej przytulne, jeśli zadbamy o podłogi. Tu z pomocą przychodzą eleganckie, miękkie dywany. Ściany sypialni w stylu nowojorskim nie muszą być jednolite, ważne, by zachować umiar – utrzymać całość w dobrym guście.

Mała sypialnia w stylu nowojorskim – od czego zacząć?

Urządzając swoją nową, małą sypialnię w stylu nowojorskim zacznij od znalezienia inspiracji. Z pewnością nie zabraknie ich na stronie www.meble.pl. Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań lub bazując na nich, wymyśl własne, najbardziej odpowiednie dla Ciebie. Urządzanie sypialni może być prawdziwą frajdą, nawet dla tych, którzy nie mają doświadczenia w aranżacji wnętrz. Zakochaj się w swojej nowej sypialni.

To bardzo ważne, by lubić miejsce, w którym spędza się znaczną część swojego życia. Człowiek wiele lat po prostu przesypia. Stwórz sobie miejsce, w którym te lata będą mijały Ci naprawdę przyjemnie. Mała sypialnia w stylu nowojorskim – elegancka, przytulna, pełna harmonii, ale na pewno nie nudna - zapewni Ci spokojny wypoczynek i pozwoli na pełną regenerację sił. Zrób coś dla siebie. Zmień oblicze swojego pokoju. Zapraszamy na zakupy!