• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Stoły na zamówienie - synonim piękna i trwałości

Stół to bardzo ważny mebel scalający rodzinę

Stół jest jednym z najistotniejszych i najważniejszych mebli w Twoim domu. Przy nim rano ładujecie energię przy kawie, jecie wspólne obiady po ciężkim dniu w pracy i romantyczną kolację wieczorem. Przy nim zasiadacie podczas sympatycznego spotkania z przyjaciółmi, podczas świętowania kolejnych urodzin, imienin, czy też rocznicy ślubu. Na święta nakrywasz do stołu najlepszą zastawą, dekorujesz go ocieplającymi serca dekoracjami, pod obrusem przemycasz trochę świątecznego sianka i rozstawiasz na nim dumnie 12 potraw wigilijnych. Ten stół jest świadkiem wszystkich Waszych życzeń, wzruszeń i miłości. Musi być zatem wyjątkowy. A stoły na zamówienie będą najbardziej wyjątkowe, w każdej sytuacji.

dopasowane na wymiar stoły...

dopasowane na wymiar stoły dekoracyjne o wyjątkowej trwałości

dopasowane na wymiar stoły...

dopasowane na wymiar stoły dekoracyjne o wyjątkowej trwałości

 

Jaki jest Twój wymarzony stół?

W sklepie na www.meble.pl dostępnych jest aż ponad 2 000 różnych rodzajów, kształtów i wymiarów stołów gotowych. Sprawdź ofertę - może znajdziesz swój wymarzony pośród naszych produktów. Oferujemy stoły małe, duże, rozkładane, okrągłe i prostokątne. Jest ich tyle, że na pewno któryś wpadnie Ci w oko. Jeśli któryś stół przypadł Ci do gustu, ale jego rozmiar nie spełnia Twoich wymagań mamy rozwiązanie. Niektórzy producenci tacy jak Stolget, Bukowski Meble czy Customform oferują wykonanie stołu na wymiar – znajdź ich w ofercie sklepu Meble.pl i zamów stół o sprecyzowanych wymiarach. Jeśli natomiast potrzebujesz jedynie prostego stołu do kuchni, możesz sam go zaprojektować. W sklepie meble.pl możesz skorzystać z konfiguratora mebli na wymiar i zaprojektować swój własny stół wybierając odpowiedni dla siebie wymiar blatu.

wyjątkowo estetyczny i solidny...

wyjątkowo estetyczny i solidny stół na zamówienie

wyjątkowo estetyczny i solidny...

wyjątkowo estetyczny i solidny stół na zamówienie

 

Stół na zamówienie - jaki wybrać? Na co zwrócić uwagę?

Dobór odpowiedniego wymiary stołu na zamówienie nie jest łatwy. Każdy użytkownik stołu ma różne potrzeby, gust i możliwości. Każde wnętrze ma inny metraż, a także inny styl, w którym jest wykończone. Zanim wybierze się rozmiar stołu, należy zdecydować, z jakiego materiału stół powinien zostać wykonany. Najlepszym wyborem w kwestii stołu są twarde gatunki drewna, które odporne będą na uszkodzenia. Wymiar stołu na zamówienie dobiera się w oparciu o ilość potrzebnych miejsc, a także metraż pomieszczenia i wolnego miejsca przeznaczonego na stół. Minimalna długość, jaką powinien mieć blat to 60 cm. Ważnym jest, aby dostosować stół do metrażu pomieszczenia. Jeśli będzie ono przestronne i duże, to stół o długości 150 cm zniknie całkowicie, ponieważ będzie sprawiał wrażenie nieproporcjonalnego. Natomiast zbyt wielki stół na zamówienie, zagraci pomieszczenie i zatraci swoje prawdziwe piękno.

unikatowe stoły na zamówienie o...

unikatowe stoły na zamówienie o wyjątkowej trwałości i estetyce

unikatowe stoły na zamówienie o...

unikatowe stoły na zamówienie o wyjątkowej trwałości i estetyce

 

Jak dopasować wysokość krzeseł do stołu na zamówienie?

Jeśli pomieszczenie, w którym miałby stać stół nie jest zbyt duże, dobrym rozwiązaniem może być stół rozkładany. A co z szerokością i wysokością stołu na zamówienie? Im większa szerokość Twojego stołu, tym większy komfort dla gości, których przy stole usadzisz. Przy wyborze wysokości bardzo ważnym jest, aby dopasować ją do wysokości krzeseł oraz naszego wzrostu. Jeśli ani Ty, ani Twoi bliscy nie należą do najniższych, możecie zdecydować się na stół o wysokości 78-80 cm. Taka wysokość pozwoli Wam komfortowo siedzieć przy stol nie nadwerężając przy tym kręgosłupa.

wyjątkowe stoły na zamówienie o...

wyjątkowe stoły na zamówienie o symbolu wszechstronnej estetyki i solidności

wyjątkowe stoły na zamówienie o...

wyjątkowe stoły na zamówienie o symbolu wszechstronnej estetyki i solidności

 

Jak go ustawić, aby podkreślił piękno i przestronność wnętrza?

Stół na zamówienie ustawiamy tak, aby komfortowo się przy nim poruszać oraz aby móc odejść od niego bez żadnych problemów. Minimum odległości, jaka umożliwi odsunięcie krzesła i wstanie od stołu, to 55 cm. Aby był to manewr swobodny, potrzebne będzie 75 cm od krawędzi stołu do ściany. Jeśli nie jesteś jeszcze do końca przekonany, że stół na zamówienie to rozwiązanie dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Swoją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem wspomożemy Cię w odpowiednim wyborze i najlepszej decyzji. Chcemy, abyś przez lata był zadowolony z zakupów u nas i cieszył się trwałością stołu na zamówienie. Zapraszamy do kontaktu.

Stoły na zamówienie o symbolu...

Stoły na zamówienie o symbolu piękna i trwałości

Stoły na zamówienie o symbolu...

Stoły na zamówienie o symbolu piękna i trwałości