• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Łóżko metalowe, czyli surowa elegancja zawsze na czasie

Dla niektórych łóżko metalowe to symbol zbiorowej sypialni, np. w wojsku. Dla innych to niepraktyczna fanaberia, która mogłaby oszpecić sypialnię. Z drugiej zaś strony to ostatnimi czasy bardzo pożądany mebel, cechujący się nowoczesnością oraz wyszukanym wzornictwem. Urządzający sypialnię coraz częściej pytają o tego typu rozwiązania oraz chętnie umieszczają je w swoim domu.

Łóżko metalowe zazwyczaj utrzymane jest w surowym stylu, przez co daje nieograniczone pole do popisu, jeżeli chodzi o aranżacje i właściwe umieszczenie jej w nowoczesnej sypialni. Co więcej, metalowe łóżko to trwały mebel, którego zakup zawsze będzie zakupem na lata. Łóżka wykonane z metalu nie tylko są odporne na zniszczenia, ale również na przemijanie. To proste, klasyczne wzornictwo, które swoich zwolenników znajdzie bez względu na aktualne trendy.

Metalowe łóżko jako idealny wyznacznik stylu

Dobrze dobrane metalowe łóżko może stać się wyznacznikiem stylu w każdej sypialni. Surowy wygląd w łatwy sposób można zaadaptować do swoich potrzeb oraz wyobrażenia o idealnej sypialni. Jeżeli nie masz sprecyzowanego pomysłu na aranżację swojego miejsca do spania, zakupy warto rozpocząć od metalowego łóżka, które z łatwością wpisze się w niemalże każdą stylizację pomieszczenia.

Łóżko metalowe 140x200 to najczęstszy wybór posiadaczy niewielkich sypialni małżeńskich w bloku. Tego rodzaju mebel nie zajmuje zbyt dużej przestrzeni i w łatwy sposób daje się połączyć z innymi meblami. Co więcej, to również rozwiązanie dla miłośników minimalistycznego stylu oraz rozwiązań, które często stają się idealne w swojej prostocie. Łóżko metalowe może być podwaliną pod dobrą aranżację sypialni młodego małżeństwa.

 

Łóżko metalowe pojedyncze w pokoju nastolatka

Łóżko metalowe 90x200 to najczęstszy wybór rodziców, którzy pokój dziecinny swojej pociechy zamieniają na prawdziwy pokój nastolatka. Łóżko metalowe pojedyncze daje im dużą szansę na spotkanie się stylu jeszcze nieco dziecinnego z dorosłym obliczem „nowego pokoju”. Pokój nastolatka zmienia się niemalże cały czas, a łóżko metalowe w łatwy sposób do tych zmian się adaptuje.

Co więcej, w pokoju nastolatka dobrze sprawdzi się również łóżko metalowe rozkładane. To dobra inwestycja w przyszłość, która pozwoli na wygospodarowanie dodatkowego miejsca do spania, gdy nastolatek opuści już gniazdo rodzinne i przyjedzie w odwiedziny ze swoją rodziną. Łóżko metalowe, to elastyczny mebel, który zawsze wpisze się w potrzeby użytkowników.

Łóżko metalowe białe do pokoju dziewczęcego, a łóżko metalowe czarne do chłopięcego?

Przyjęło się, że łóżko białe metalowe to rozwiązanie, które lepiej sprawdzi się w pokoju dziewczyny niż chłopaka. Jest w tym trochę racji. Łóżko metalowe białe stworzy ciekawą kompozycję w połączeniu z pastelowymi dodatkami. Ten kolor daje dużą swobodę działań i pozwala dziewczynie na zaplanowanie przestrzeni w wymarzonym przez siebie stylu.

Łóżko metalowe czarne to jednak hit, jeżeli chodzi o pokoje dla chłopaka w nastoletnim wieku. Chłopcy często stawiają na agresywny styl oraz ciemne barwy, które doskonale będą pasowały do tego rodzaju mebla. Czarne łóżko metalowe to również duża elastyczność i szansa na łatwą zmianę oblicza nastoletniego pokoju.

Łóżko metalowe z materacem – jak należy wybrać, aby spanie nie było problemem?

Łóżko metalowe z materacem zazwyczaj sprzedawane jest w komplecie. Wybierając taki mebel nie tylko należy skupić się na wyglądzie i funkcjonalności, ale również na jego wygodzie, ponieważ szybka wymiana materaca może powodować niemałe kłopoty. Łóżko metalowe 120x200 jest najczęściej poszukiwane przez klientów, dlatego w tym przedziale wybór jest nieograniczony. Materace dobrze dopasowują się do ram oraz pozwalają na komfortowy wypoczynek i wartościową regenerację w trakcie nocy.

Na koniec należy powiedzieć to jeszcze raz, łóżko metalowe to ponadczasowa inwestycja w dobry styl oraz elastyczne rozwiązania. Zakup łóżka metalowego jest szczególnie polecany osobom o niesprecyzowanym wyobrażeniu na temat nowej sypialni z ochotą na stworzenie wyjątkowej, designerskiej przestrzeni.