• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Biurko dla dziecka – zadbaj o komfort pracy i nauki swojej pociechy

Biurko to najważniejszy element wyposażenia pokoju młodego człowieka. To właśnie przy biurku nasza pociecha zdobywa nowe umiejętności, rozpoczyna przygodę z edukacją oraz może rozwijać się artystycznie. Dlatego biurko dla dziecka jest wyjątkowym elementem wyposażenia, który musi odpowiadać na szereg wymagań, aby właściwie spełniało swoją funkcję. Oferta biurek dla dzieci jest naprawdę szeroka, ale na co powinniśmy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności, aby wybrać dobrze? Aby nieco ułatwić Wam wybór, przygotowaliśmy kilka propozycji, które przyczynią się do podniesienia funkcjonalności w pokoju młodego człowieka. Specjalnie dla Was wyselekcjonowaliśmy biurka, które są nieprzemijalną klasyką na lata, biurka z regulowaną wysokością oraz biurka w ciekawym kolorze, przy których praca stanie się prawdziwą przyjemnością. Sprawdź, który model przypadnie do gustu Twojemu dziecku i zdecyduj się na zakup doskonałego biurka o wysokiej jakości.

Dziecięce biurko z miejsce na...

Dziecięce biurko z miejsce na naukę i pracę

Dziecięce biurko z miejsce na...

Dziecięce biurko z miejsce na naukę i pracę

 

Klasyczna, podstawowa wersja biurka

Klasyczna, podstawowa wersja to propozycja dla osób, które cenią sobie prostotę i pragną postawić na wybór, który będzie służył ich dziecku przez długie lata. Klasyczne biurka mogą sprawdzać się zarówno, kiedy Twoje dziecko jest przedszkolakiem, a także gdy będzie kończyło szkołę podstawową. W naszej ofercie znajduje się wiele modeli biurek, które odpowiadają na tę potrzebę i sprawiają, że praca przy nich na każdym etapie życia jest prawdziwą przyjemnością. Na początku warto zwrócić uwagę na biurko LIMA B-1, które występuje w dwóch wersjach – białej oraz drewnianej. Biurko jest przede wszystkim praktyczne, a do tego jego budowa pozwala zgrabnie dopasować się do rodzaju aranżacji zastosowanej w pokoju Twojego malucha. Biurko LIMA B-1 wyposażone zostało w szufladę oraz szafkę, w której Twoje dziecko umieści wszystko, co mu jest potrzebne do codziennej pracy. Kolejna propozycja to biurko FUNCTION. Dzięki niemu przestrzeń w pokoju malucha stanie się estetyczna. Biurko będzie będzie dobrze współgrało zarówno z aranżacją kolorową, typowo dziecięcą, jak i nieco bardziej dorosłą - dla nastolatków.

Ergonomiczne biurko dla dzieci do...

Ergonomiczne biurko dla dzieci do nauki

Ergonomiczne biurko dla dzieci do...

Ergonomiczne biurko dla dzieci do nauki

 

Biurko dla dziecka z regulacją wysokości

Biurko dla dziecka z regulacją wysokości to bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwoli zadbać o kręgosłup młodego człowieka już od najmłodszych lat. Co więcej, biurko na bieżąco dopasowuje się do jego potrzeb i stwarza dobre warunki do wykonywania wszelkiego rodzaju aktywności. Co więcej, biurko z regulacją wysokości sprawdza się w pokoju małego artysty. Sprawdź, jaki rodzaj mebli przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i Twojej pociechy. Jako pierwsze prezentujemy biurko BARU. To funkcjonalny mebel, który umożliwia regulację w dwóch płaszczyznach – wysokość oraz nachylenie blatu. Wysokość biurka dla dzieci jest bardzo ważna, szczególnie na początkowych etapach życia młodego człowieka. Producenci odpowiadając na tę potrzebę stworzyli doskonały mebel, który jest inwestycją na bardzo długie lata. Kolejną propozycją jest biurko JULIA wykonane z eleganckiego, sosnowego drewna. Biurko jest odporne na wszelkiego rodzaju zniszczenia i sprawia, że pokój młodego człowieka zawsze wygląda niezwykle estetycznie. Biurko jest wygodne oraz pozwala na zachowanie zdrowej pozycji przy pracy.

funkcjonalne biurko dziecięce...

funkcjonalne biurko dziecięce idealne do nauki i pracy

funkcjonalne biurko dziecięce...

funkcjonalne biurko dziecięce idealne do nauki i pracy

funkcjonalne biurko dla dziecka...

funkcjonalne biurko dla dziecka wspomagające naukę i pracę

funkcjonalne biurko dla dziecka...

funkcjonalne biurko dla dziecka wspomagające naukę i pracę

Biurko regulowane dla dzieci nie zawsze musi być w klasycznym kształcie i nudnym kolorze

Doskonale wiemy, że nuda w pokoju dziecięcym jest wręcz niedopuszczalna. Biurko regulowane dla dzieci może również występować w ciekawym kształcie oraz kolorze. W ofercie naszego sklepu znajduje się kilka mebli, które idealnie wpisują się w tę ideę, dlatego zapoznaj się z nimi, zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Tutaj warto od razu zaznaczyć, że biurko dziecięce w ciekawym kształcie może być spełnieniem wszelkich marzeń chłopca i dziewczynki. W pokoju małej księżniczki idealnie sprawdzi się różowe biurko ROMANTIC, zaś w pokoju małego kierowcy funkcjonalne biurko SUPER SPEED. Kupując tego rodzaju meble możesz sprawić nie lada radość swoim dzieciom i zachęcić ich do zabawy.

funkcjonalne biurko dla dziecka do...

funkcjonalne biurko dla dziecka do nauki i pracy

funkcjonalne biurko dla dziecka do...

funkcjonalne biurko dla dziecka do nauki i pracy