• Moje konto
  • Ulubione
  • Koszyk
  • Menu

Stopery do drzwi - praktyczna dekoracja

Główne zadanie stoperów do drzwi, to ochrona przed trzaskaniem podczas silnych przeciągów.

Czy to wszystko, co stopery mają nam do zaoferowania?

Zdecydowanie nie! Sprawdźcie sami!

Bezpieczeństwo

Najważniejszym zadaniem stoperów do drzwi jest zabezpieczenie drzwi przed trzaskaniem. Jest to szczególnie ważne, gdy w domu są dzieci. Biegające po mieszkaniu maluchy mogą podczas zabawy niechcący (lub co gorsza specjalnie) przyciąć drzwiami paluszki.

Zastosowanie stopera pozwoli także uniknąć innej niebezpiecznej sytuacji. Podczas silnego przeciągu, drzwi mogą trzasnąć o futrynę tak mocna, że może dojść do zbicia szyby umieszczonej w drzwiach. Jest to bardzo niebezpieczne zarówno dla dzieci, jaki i dla dorosłych, ponieważ grozi skaleczeniem od rozbitego szkła.

Funkcjonalne stopery do drzwi...

Funkcjonalne stopery do drzwi zdobione stylowym detalami

Stylowe stopery do drzwi jako...

Stylowe stopery do drzwi jako dekoracyjny element wnętrza

Praktyczna dekoracja

Dokonując wyboru odpowiedniego stopera, czeka nas nie lada wyzwanie. Projektanci akcesoriów domowych prześcigają się w wymyślaniu nowych form stoperów. Dzieciom spodobają się model, które mają postać zwierząt – misie, kotki, psy, sowy. Dorosłym, przypadną do gustu estetycznie ozdabiane woreczki.

Doskonałego gatunek tkanin połączony z wysoką jakością wykonania oraz szeroki wachlarz wzorów stoperów sprawiają, że każdy znajdzie dla siebie idealny model i będzie się mógł z niego cieszyć przez długi czas.